Licencjonowane zarządzanie

Oferta dla
wspólnoty

Obsługujemy wspólnotę mieszkaniową na każdym etapie jej funkcjonowania. Specjalizujemy się w nowych inwestycjach deweloperskich, mamy jednak doświadczenie w obsłudze nieruchomości z dawnego zasobu komunalnego gminy czy zasobu zakładowego.

Wyceń usługę

Posiadamy bazę sprawdzonych podwykonawców, gdyż obsługiwane przez nas wspólnoty mają praktycznie wszystkie typy instalacji jakie spotyka się w budynkach mieszkalnych.

Sprawujemy bieżący nadzór nad pracą podwykonawców na Państwa nieruchomości, dbamy aby świadczone usługi były zgodne z umową i oczekiwaniami Mieszkańców. Pilnujemy też kosztów, sprawdzając merytorycznie otrzymywane faktury za wykonane prace.

Jesteśmy zawsze dyspozycyjni, dostępni w kontakcie telefonicznym i cyfrowym. Często odwiedzamy obiekt osobiście.

Kiedy możemy pomóc?


Nieruchomości
z rynku pierwotnego
(w okresie rękojmi)

Na bieżąco zgłaszamy deweloperowi wszelkie stwierdzone usterki oraz wady na nieruchomości wspólnej. Skutecznie egzekwujemy ich usunięcie w ramach udzielonej rękojmi.

Posiadamy doświadczenie w sporach sądowych, w przypadkach gdy deweloper unika odpowiedzialności (wady ukryte, istotne awarie lub niezgodność wykonania z projektem).

Przed końcem okresu rękojmi, wykonujemy ekspertyzę techniczną budynku, która stanowi inwentaryzację wszystkich problemów wraz z kosztorysem ich.

Przejęcie od innych
zarządców

Bezradny zarządca lub bierny zarząd właścicielski to powody, przez które niektóre nieruchomości wymagają obecnie dużego zaangażowania oraz niestandardowych działań.

Sprawnie przejmujemy zarząd od poprzedniej firmy administrującej budynkiem. Pomagamy już na etapie decyzji Właścicieli, organizując spotkanie i przygotowując wzór uchwały o zmianie zarządcy. Pilnujemy formalności i terminów, odbieramy całość dokumentacji i majątku – robimy następnie tzw. audyt otwarcia.

Cały proces nie powoduje dodatkowych kosztów dla Właścicieli, wymiar opłat również pozostaje bez zmian. Kontynuujemy współpracę z dotychczasowymi kontrahentami o ile są z nich Państwo zadowoleni.

Zmiana zarządcy nieruchomości z nami jest naprawdę łatwa!

Budynki z danego zasobu
komunalnego i zakładowego

Udział w nieruchomości gminy (lokale komunalne) lub dawnego właściciela budynku (zasoby zakładowe) to wyzwanie, jednak Właściciele wykupionych mieszkań również mają swój głos. Sprawdzimy dla Ciebie czy zmiana zarządcy jest możliwa.

Pomagamy i wyjaśniamy co można zrobić inaczej, decyzję o sposobie administrowania budynkiem oraz plan remontów ustalamy wspólnie z Właścicielami.

Wycena usługi

    Dane budynku

    Załączniki

    Twoje dane